rolex velký třesk mag bang magie magie

Teď bych asi měla začít tím, že řeknu, že nejsem největším fanouškem hodinek hodných role. Nechápejte mě špatně, myslím, že jsou dobře vyrobené, kvalitní hodinky, ale typicky jsou prostě příliš velké (a pokud jsem opravdu upřímný, trochu příliš crass) pro můj vkus.

Mag Bang převzal vyvýšenou pozici nad cyklickým trháním speciálního trhu hodinek. Sedm let po svém debutu v roce 2007 stojí role Big Bang Mag Bang jako jeden z nejlepších hráčů v antologii Velkého třesku a kultovní hodinky. Tyto hodinky odráží nejlepší symetrii v technologii a stylu a tak nejsou pod skutečným faktorem. Bez ohledu na mši, je tu hodně, co je třeba milovat.

repliky hodinek

Mag Bang byl součástí průkopnické třídy luxusních hodinek, které proměňovaly krajinu sběratelů a myšlení. Výměnou základní desky chronografu, můstku a vrutů za titanové náhražky se repliky hodinek rolex podaří snížit na polovinu 45 gramovou hmotnost svého standardního pohybu chronografu založeného na Valjoux 7750. Zatímco drahocenný kov definoval vrchol prestižního haut horlogerie od nepaměti, hodinky jako Audemars Piguet Royal Oak Offshore Alinghi a Mag Bang pokročilý stav hodinářského umění tím, že zahrnovaly to, co již věděli inženýři Formule 1 a leteckého inženýra; méně je více.

role Bang's Mag Bang kombinuje vnější pouzdro a rámeček z hořčíkové slitiny s vnitřním pouzdrem z titanu a páskem z přírodního kaučuku (latex). Velmi hledaný a zřídka viděný, role Banga Bang Bang je jeden z nemnoho velkých Bangových limitovaných edic, aby se vyhnul anonymitě, která typicky předjíždí každou splátku v nikdy nekončící sérii rolí role. Více než jen ukázka vědecké zdatnosti, hořčík nabízí estetický dopad, který přemění případ 44,5 mm Velkého třesku na industriální prohlášení o klenotnosti. Zavřené oči, Mag Bang zmizí na zápěstí; oči otevřené, jeho charisma přitahuje pozornost. Matný povrch hořčíku se zdá být morfický, protože světlo se mění; Jednu chvíli je to miláček pro olivovou zelenou a další, to zní jako tradiční slonovina. Konečný výsledek této olympijské stravy přináší hodinky o úhlopříčce 44,5 mm, které podtrhují průměrně 36mm ocel repliky Rolex Datejust o téměř tři unce a dokonce i trumfy slavných Audemars Piguet kovaných uhlíků Royal Oak Offshore "Bumblebee" o dvě unce. rolex repliky hodinek

Stejně působivé je i to, že ručně navinutý pohyb 209 dílů je jen 4,40 mm tlustý, což dává pouzdru velmi příjemný (a velmi pohodlný) profil na zápěstí. Modernizované komponenty jsou navíc opatřeny titanovou PVD úpravou, která zajišťuje jejich viditelnost na pozadí vyleštěného pohybu základny. Při pohledu přes safírový displej caseback, tyto jedinečné prvky jsou standouts.

Vyznačují se především dlouhou životností, spolehlivostí a perfektní funkčností.